Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

    Autonoma "TomaNoma" piedāvā sadarbību privātpersonām vai uzņēmumiem, kuriem ir savs auto ar tehnisko apskati, bet auto netiek lietots vai nevarat to pārdot. Autonoma piedāvā paņemt Jūsu auto mūsu paspārnē un laist apgrozība, jeb iznomāt, tā teikt, lai nestāv dīgstāvē.

 

    Piedāvājam dažādus variantus sadarbībai:

 

    1. Iznomātāja auto, kurš ir tehniska kārtībā, tiek nodots pilnā autonomas apgādībā un uzraudzībā. Auto noma tur Iznomātāja auto autonomas apsargājamā stāvvietā, veic visas tehniskās apkopes un remontus pa autonomas līdzekļiem. Iznomātājam tiek izmaksāti 25% no summas, par kādu tika iznomāts Iznomātāja auto.

 

    2. Iznomātāja auto, kurš ir tehniska kārtībā, netiek nodots pilnā autonomas apgādībā un uzraudzībā. Auto var brīvi atrasties pie Iznomātāja un Iznomātājs var pats brīvi lietot savu auto pēc saviem uzskatiem. Iznomātājs pats veic visas tehniskās apkopes un remontus pa saviem līdzekļiem. Iznomātājam tiek izmaksāti 75% no summas, par kādu tika iznomāts Iznomātāja auto.

 

    3. Iznomātājs auto nomai izīrē savu auto uz amortizācijas nosacījumiem. Amortizācija katram auto tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no auto vērtības un uzturēšanas izdevumiem tiek aprēķināts pēc formulas EUR/km. (cena par nobraukto kilometru)

    Autonoma vienojas ar Iznomātāju, par noteiktu tarifu, ko autonoma izmaksās Iznomātājam,  par katru nobraukto kilometru, kamēr auto atrodas auto nomas uzraudzībā. Visus remontdarbus un apkopes veic pats Iznomātājs autonomas vai kāda citā servisā.

    Piemēram: Iznomātājam pieder Vidējas klases auto, kuram pēc Iznomātāja domām - apkopes, smērvielas, tekošie remondarbi uz 10.000km vidēji izmaksā 500EUR. jeb 0.05EUR/km. pieņemam, ka Iznomātājs grib nopelnīt 200euro uz 10.000km, tad Iznomātājs autonomai iznomā auto par 0.07EUR/km, jeb par katriem 10.000km. Iznomātājs saņems no autonomas 700EUR.

    Autonomas izpratnē šis variants ir viss demokrātiskākais ar viss vieglāko uzskaites sistēmu, kā arī Iznomātājs savu auto, var turēt pie sevis vai autonomas stāvvietā un lietot ikdienā.

Autonomas mājas lapas navigācijas Kontakti

Autonomas mājas lapas navigācijas poga Atpakaļ